files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Queen show vyráža na turné, príde aj do Michaloviec!

Poprední muzikáloví umelci z Divadla Nová scéna pod vedením režiséra Patrika Vyskočila od septembra 2022 tvrdo pracujú na koncertnej šou venovanej hudobnej legende Freddiemu Mercurymu a skupine Queen. Po vypredanej premiére, ktorá sa uskutočnila v Divadle Nová scéna, mieria na turné po celom Slovensku, ktoré zakončia 27. júna v michalovskej Chemkostav aréne!

Queen show – pocta legende! Takýto názov nesie predstavenie, ktoré sa uskutoční v Michalovciach. Po Michalovi Davidovi a tanečníkoch pod vedením Michalovčana Jána Ďurovčíka v predstavení Voda a krv nad vodou nás teda čaká do začiatku letných prázdnin ďalší výrazný kultúrny zážitok. Hudobno – tanečná show venovaná pocte legendárnemu spevákovi Freddiemu Mercurymu a skupine Queen. Osemnásť najznámejších hitov tejto slávnej britskej skupiny budú spolu na javisku interpretovať špičky slovenskej muzikálovej scény, ktorým budú sekundovať profesionálni tanečníci pôsobiaci u nás aj v zahraničí. Diváci budú mať možnosť počuť a vidieť originálne úpravy najväčších hitov skupiny Queen, efektívne choreografie rôznych tanečných žánrov v prevedení mladých muzikálových tanečníkov a samozrejme pútavú Lightshow s efektným scénickým vizuálom, ktorý dopĺňajú zábery zo živých vystúpení skupiny QUEEN na LED obrazovke.

Queen show bude mať okrem zábavného aj edukatívny charakter, nakoľko bude svojou dejovou línou, interakciou hercov s divákmi a dokrútkami zo zákulisia a koncertov skupiny Queen, mapovať súkromný a profesný život Freddieho Mercuryho. O všetkom vás budeme ešte včas informovať. Sledujete náš facebook, ako aj internetové stránky. Vstupenky si môžete v sieti Ticketportál zakúpiť už teraz!

.Uverejnené: 04.04.2023 19:41:12 files/nrq4o7gybdvzjfpi.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/to6v4ahukd8jatik.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.