Kunca sa rozlúčil gólom

Starší dorastenci začali svoj posledný tohto sezónny zápas na domácom zápase aktívne. Už v 1. minúte prenikol Csorgo, no jeho strela tesne minula bránu hostí. Hneď nato nebezpečne centroval Kunca, jeho center však netrafil nikoho z jeho spoluhráčov. V 5. minúte prenikol po pravej strane Kovaľ, Špilár však po jeho centri hlavičkoval nad. Úsilie domácich bolo korunované v 17. minúte, keď prenikol agilný Forgáč a brankár hostí Urminský ho musel zastaviť len za cenu faulu. Loptu k bielemu bodu si postavil Špilár, no hlavný rozhodca dal pokutový kop opakovať, pretože hostia vybehli z ohraničeného územia skôr. Druhýkrát si už loptu vzal Kunca a ten z bieleho bodu nezaváhal 1:0. Aktivita Michalovčanov však pokračovala ďalej. V 29. minúte sa po osi Danko, Forgáč, dostal do výbornej šance Špilár, no v poslednej chvíli zaváhal. Následne unikol po pravej strane Kovaľ, jeho center však obrana hostí zrazila na rohový kop. V poslednej minuté musel byť striedaný brankár hostí Urminský, ktorý sa zranil po konte s útočníkom Špilárom.

V druhom dejstve tempo hry upadlo. Domáci kontrolovali hru a nepúšťali Dubničanov pred svoju bránu. V 69. minúte vynikajúco zakombinovali Danko so Špilárom, no ich aktivita nebolo gólovo odmenená. Poisťovací gól mohol streliť v 75. minúte Špilár, no ten po centri striedajúceho Jacíka minul prázdnu bránu. Nedáš, dostaneš sa opäť potvrdilo. Hneď z protiútoku sa presadil po fatálnej chybe brankára Hajdu hosťujúci Kašša. Do konca zápasu sa už nič významné neudialo a súperi sa rozišli nerozhodným výsledkom.

Štatistika : Rozhodoval : Sedlák, Divákov : 50

Michalovce - Dubnica n/V. 1:1 (1:0)

Góly: 18. Kunca 11m - 76. Kašša

MFK ZEMPLÍN: Hajda - Kostovčík, Žebík, Podhorín, Csorgo - Kovaľ, Danko, Kiss (46. Jacko), Kunca - Špilár, Forgáč