Smolná prehra juniorov HK Mládež

Juniori HK Mládež nastúpili na svoj ďalší prípravný zápas, keď na svojom ľade privítali Prešov. V zápase plnom zvratov, ktorý zniesol prísnejšie kritéria nakoniec svojmu súperovi podľahli 5:6 po samostatných nájazdoch.

HK Mládež Michalovce - P.H.K. Prešov  5:6 po s.n. (0:1, 2:2, 2:1)
Vylúčenia : 3-5, Presilovky : 2-1, Oslabenia : 0-1, Rozhodovali : Mihaľov, Vall
Góly MI : 21. Uličný (Wojtovič, Onuška) pres/1, 28. Mašlanka (Antal), 45. E.Hasani (Zrelák), 52. Mašlanka (Uličný, Wojtovič), 56. Tomčo (Zrelák, Antal) pres/1

Juniori HK Mládež chceli odplatiť Prešovčanom utorňajšiu prehru 1:3. Lepšie však začali hostia, ktorí išli v 10. minúte do vedenia gólom Potočeka. Zverencom trénera Mateja Ševčíka vyšiel úvod do druhej tretiny, keď po 26 sekundách využil presilovú hru Uličný. O sedem minút neskôr už Michalovčania viedli, keď sa presadil Mašlanka. Hostia však troma gólmi otočili skóre a zdalo sa, že je po zápase. Michalovskí juniori však v záverečnej časti zabojovali a gólmi Hasaniho a Mašlanku opäť vyrovnali. Prešovčania išli v 54. minúte do vedenia zase, keď sa gólovo presadil Šoltís. Juniorom HK Mládež sa však opäť podarilo vyrovnať. Gólom z presilovej hry sa presadil Tomčo. Do konca zápasu sa už nič neudialo a tak prišli na rad trestné strieľania. V tých mali väčšie šťastie Prešovčania. Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Petruška.

HK Mládež : Orlik - Kočan, Bánovský, Halajčík, Jenčo, Blahuta, Puškár, Uličný, Oravec, Zrelák, Wojtovič, Tomčo, E.Hasani, Markulík, Antal, Onuška, Mašlanka

Uverejnené: 13.08.2011 09:25:00