Osemgólová prehra Hc winLand

Hádzanári Hc winLand Michalovce prehrali v zápase 8. kola hádzanárskej Tipos Extraligy na palubovke Nových Zámkov o osem gólov 32:24. Po vyrovnanon prvom polčase, domáci rozhodli o svojom víťazstve v druhom dejstve. Výborný strelecký výkon v tomto zápase podal hlavne Sadvovij, ktorý zaznamenal jedenásť presných zásahov. Na zverencov trénera Jana čaká do konca nadstavbovej časti už iba jeden zápas, v ktorom na domácej palubovke privítajú v piatok 24.2. o 18.30 celok Hlohovca.

8. kolo nadstavbová časť Tipos Extraliga

HC Štart Nové Zámky - Hc winLand Michalovce  32:24 (15:11)

Pok.hody: 7/5-3/2. Vylúčení: 4-4. Rozhodovali: Daňo, Sabol. Divákov: 830.

Nové Zámky: Fabián, Šuba - Rábek 11/4, Hustý, Minarovič, Straka 1, Mikéci 4, Bakos, Poganyi, Szapu 4, Šeben, Straka 2, Kurka 1, T.Stráňovský 3/1, Kleis 2, Túma 4.

Michalovce: Popčák, Bumbera, Kolpak - Kučer 5, Kollar 1, Pilník, Frajkor, Sadovij 11, Kocák, Pylypenko 4, Babjak, Miňo, Čorej, Tybulevič 3/2.

Zo začiatku hrali domáci hráči nervózne, v 10. min prehrávali 4:8. Následne si vzali oddychový čas, čo ich vzpružilo, dotiahli sa na súpera a do konca polčasu si dokonca vytvorili aj náskok. V druhom polčase nepustili Novozámočania súpera do väčších šancí, čítali jeho hru a vyrážali do rýchlych protiútokov. V 46. min odskočili domáci hráči na rozdiel desiatich gólov, zápas bol rozhodnutý a už sa len dohrávalo.

Najbližší program Hc winLand: 8. kolo Piatok 24.2. o 18.30: Michalovce - Hlohovec.