files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Vyhrajte 100€

Tipovacia súťaž o pohár Novín zemplína a finančnú odmenu 100€ pokračuje svojím tretím kolom. Po dvoch kolách sú na čele až piati súťažiaci.

Kompletnú tabuľku nájdete tu

Päť správnych zatiaľ nepadlo

Ak ste mali možnosť prečítať si pravidlá súťaže, je vám jasné, že pokiaľ sa niektorému zo súťažiacich podarí uhádnuť všetkých päť zápasov správne, získa bonus ďalších päť bodov navyše. V prvých dvoch kolách sa to však nikomu nepodarilo. Viacerí k tomu mali blízko (1 nesprávny typ) avšak nikto nebol 100%-tný. Verme, že sa to zmení už v najbližšom kole v ktorom môžete tipovať tieto zápasy.

  1. zápas V. Kapušany B. - Naciná Ves

  2. zápas Hatalov - Žbince

  3. zápas Michalovce B. - Svidník

  4. zápas Sobrance - Krompachy z

  5. zápas Dolný Kubín - MFK Zemplín

Tipovať môžete online tu

Stále sa môžete prihlásiť

Pravidlá súťaže hovoria aj o tom, že každý kto má chuť zahrať sa na „športového odborník“ môže tak kedykoľvek urobiť. Stačí ak sa zaregistruje a vyskúšate si svoje športové znalosti (zaregistrovať sa môžete tu). Súťaž sa vyhodnocuje na základe počtu bodov z jednotlivých tiketov a v prípade, že sa vám podarí trafiť všetkých päť tipov môžete byť rázom v popredí tabuľky a hrať tak o finančnú odmenu 100€.

Už čoskoro tipujeme EURO 2012

Keďže sa blížia majstrovstvá Európy vo futbale aj Noviny Zemplína sa rozhodli poskytnúť vám možnosť skúsiť uhádnuť, čo najviac výsledkov z tohto prestížneho podujatia. Samozrejme víťaz tipovacej súťaže EURO 2012 dostane samozrejme hodnotné ceny. Preto pozorne sledujte portál www.novinyzemplina.sk a už týždeň pred začatím tohto futbalového sviatku budete mať možnosť vyskúšať si nakoľko poznáte futbalové reprezentácie jednotlivých krajín Európy.Uverejnené: 22.05.2012 11:48:59 files/ziutbj34p2awsnxw.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/xz355oh30psq74gu.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.