Prinášame vám vyžrebovanie jesennej časti II. futbalovej ligy, v ktorej účinkuje aj MFK Zemplín Michalovce. Ten v prvom kole nastúpi na domácom trávniku, keď v sobotu 21. júla jeho hráči privítajú celok Dubnice. Jesenná časť II. ligy bude mať 19. kôl a skončí sa v sobotu 24. novembra, kedy MFK Zemplín privíta Dolný Kubín. Ako je známe okrem Michaloviec v II. lige účinkuje ďalších jedenásť tímov. Z minuloročných účastníkov to je Podbrezová, Senec, Rimavská Sobota, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Dubnica, Moldava, ku ktorým sa pridali vypadúvajúci z Corgoň ligy Dunajská Streda a trojica nováčikov Bardejov, Šaľa a Šamorín.
1. kolo - 21.07.2012 (sobota)
Dunajská Streda - Šamorín (17:30)
Podbrezová - Bardejov (17:30)
Dolný Kubín - Šaľa (17:30)
Senec - Liptovský Mikuláš (20.7. o 19:30)
Rimavská Sobota - Moldava (17:30)
Michalovce - Dubnica (19:30)
2. kolo - 28.07.2012 (sobota)
Šamorín - Dubnica (17:30)
Moldava - Michalovce (17:30)
Liptovský Mikuláš - Rimavská Sobota (17:30)
Šaľa - Senec (17:30)
Bardejov - Dolný Kubín (17:30)
Dunajská Streda - Podbrezová (17:30)
3. kolo - 04.08.2012 (sobota)
Podbrezová - Šamorín (16:30)
Dolný Kubín - Dunajská Streda (16:30)
Senec - Bardejov (3.8. o 19:30)
Rimavská Sobota - Šaľa (16:30)
Michalovce - Liptovský Mikuláš (19:30)
Dubnica - Moldava (16:30)
4. kolo - 11.08.2012 (sobota)
Šamorín - Moldava (16:30)
Liptovský Mikuláš - Dubnica (16:30)
Šaľa - Michalovce (16:30)
Bardejov - Rimavská Sobota (16:30)
Dunajská Streda - Senec (16:30)
Podbrezová - Dolný Kubín (16:30)
5. kolo - 18.08.2012 (sobota)
Dolný Kubín - Šamorín (16:00)
Senec - Podbrezová (17.8. o 19:30)
Rimavská Sobota - Dunajská Streda (16:00)
Michalovce - Bardejov (19:30)
Dubnica - Šaľa (16:00)
Moldava - Liptovský Mikuláš (16:00)
6. kolo - 25.08.2012 (sobota)
Šamorín - Liptovský Mikuláš (16:00)
Šaľa - Moldava (16:00)
Bardejov - Dubnica (16:00)
Dunajská Streda - Michalovce (16:00)
Podbrezová - Rimavská Sobota (16:00)
Dolný Kubín - Senec (16:00)
7. kolo - 01.09.2012 (sobota)
Senec - Šamorín (31.8. o 19:30)
Rimavská Sobota - Dolný Kubín (15:30)
Michalovce - Podbrezová (19:30)
Dubnica - Dunajská Streda (15:30)
Moldava - Bardejov (15:30)
Liptovský Mikuláš - Šaľa (15:30)
8. kolo - 08.09.2012 (sobota)
Šamorín - Šaľa (15:30)
Bardejov - Liptovský Mikuláš (15:30)
Dunajská Streda - Moldava (15:30)
Podbrezová - Dubnica (15:30)
Dolný Kubín - Michalovce (15:30)
Senec - Rimavská Sobota (7.8. o 19:30)
9. kolo - 15.09.2012 (sobota)
Rimavská Sobota - Šamorín (15:00)
Michalovce - Senec (19:30)
Dubnica - Dolný Kubín (15:00)
Moldava - Podbrezová (15:00)
Liptovský Mikuláš - Dunajská Streda (15:00)
Šaľa - Bardejov (15:00)
10. kolo - 22.09.2012 (sobota)
Šamorín - Bardejov (15:00)
Dunajská Streda - Šaľa (15:00)
Podbrezová - Liptovský Mikuláš (15:00)
Dolný Kubín - Moldava (15:00)
Senec - Dubnica (21.9. o 19:30)
Rimavská Sobota - Michalovce (15:00)
11. kolo - 29.09.2012 (sobota)
Michalovce - Šamorín (19:30)
Dubnica - Rimavská Sobota (15:00)
Moldava - Senec (15:00)
Liptovský Mikuláš - Dolný Kubín (15:00)
Šaľa - Podbrezová (15:00)
Bardejov - Dunajská Streda (15:00)
12. kolo - 06.10.2012 (sobota)
Šamorín - Dunajská Streda (14:30)
Bardejov - Podbrezová (14:30)
Šaľa - Dolný Kubín (14:30)
Liptovský Mikuláš - Senec (14:30)
Moldava - Rimavská Sobota (14:30)
Dubnica - Michalovce (14:30)
13. kolo - 13.10.2012 (sobota)
Dubnica -Šamorín (14:30)
Michalovce - Moldava (17:30)
Rimavská Sobota - Liptovský Mikuláš (14:30)
Senec - Šaľa (12.10. o 17:30)
Dolný Kubín - Bardejov (14:30)
Podbrezová - Dunajská Streda (14:30)
14. kolo - 20.10.2012 (sobota)
Šamorín - Podbrezová (14:00)
Dunajská Streda - Dolný Kubín (14:00)
Bardejov - Senec (14:00)
Šaľa - Rimavská Sobota (14:00)
Liptovský Mikuláš - Michalovce (14:00)
Moldava - Dubnica (14:00)
15. kolo - 27.10.2012 (sobota)
Moldava - Dubnica (14:00)
Dubnica - Liptovský Mikuláš (14:00)
Michalovce - Šaľa (17:30)
Rimavská Sobota - Bardejov (14:00)
Senec - Dunajská Streda (26.10. o 17:30)
Dolný Kubín - Podbrezová (14:00)
16. kolo - 03.11.2012 (sobota)
Šamorín - Dolný Kubín (13:30)
Podbrezová - Senec (13:30)
Dunajská Streda - Rimavská Sobota (13:30)
Bardejov - Michalovce (13:30)
Šaľa - Dubnica (13:30)
Liptovský Mikuláš - Moldava (13:30)
17. kolo - 10.11.2012 (sobota)
Liptovský Mikuláš - Šamorín (13:30)
Moldava - Šaľa (13:30)
Dubnica - Bardejov (13:30)
Michalovce - Dunajská Streda (17:30)
Rimavská Sobota - Podbrezová (13:30)
Senec - Dolný Kubín (9.11. o 17:30)
18. kolo - 17.11.2012 (sobota)
Šamorín - Senec (13:00)
Dolný Kubín - Rimavská Sobota (13:00)
Podbrezová - Michalovce (13:00)
Dunajská Streda - Dubnica (13:00)
Bardejov - Moldava (13:00)
Šaľa - Liptovský Mikuláš (13:00)
19. kolo - 24.11.2012 (sobota)
Šaľa - Šamorín (13:00)
Liptovský Mikuláš - Bardejov (13:00)
Moldava - Dunajská Streda (13:00)
Dubnica - Podbrezová (13:00)
Michalovce - Dolný Kubín (17:30)
Rimavská Sobota - Senec (13:00)
Zdroj: sfz