Juniori HK Mládež bodovali naplno

Juniori Hk Mládež uplynulý víkend hrali dvojkolo. Doma aj vonku si zmerali sili s Detvou. V oboch zápasoch im zhodne nastrieľali po päť gólov.

HK Mládež - HC 07 Detva 5:2 (1:0,4:1, 0:1)

V dobrom zápase Zemplínčania rozhodli v druhej tretine, v ktorej strelili štyri góli. Dobrý výkon podal aj brankár Lorinc.

Góly MI: 26 a 36 M. Hasani, 18. Skočný, 28. Matějka, 28. Ferenc.
Vylúčení: 11:13, presilovky 0:1, oslabenia 2:0, rozhodovali: Sabol, Hric, Smrek, strely 37:38, divákov 87.

HC 07 Detva - HK Mládež 3:5 (2:0, 1:2, 0:3)

V druhom zápase rozhodla tretia tretina. Šnúrou troch gólov Michalovčania rozhodli zápas. Všetkých päť gólov si podelilo päť strelcov.

Góly MI: 30. Bánovský, 39. Blahuta, 55. Dunaj, 58. E. Hasani, 58. Skočný.

Vylúčení: 11:7, presilovky 1:3, oslabenia 0:0, rozhodovali: Píšťanský, Vyoral, Bunda, strely: 35:42, divákov: 39.

HK Mládež: Lorinc - Blahuta, Onuška,