Turnaj o pohár Multišportu – druhé a tretie kolo

V prvom zápase tretieho kola Vlci skoro prehajdákali štvorgólový náskok z prvej tretiny a v zápase s Gasstarsom nakoniec zvíťazili iba o jeden gól. V druhom zápase si favorizovaná GS 52 poradila bez problémov s Tigrami.

2. kolo

Bieli vlci – GS 52  3:6 (1:2, 1:2, 1:3)
Celý zápas sa odohral vo svižnom tempe. Vlci povzbudení víťazstvom v prvom kole sa súpera nezľakli, a viac ako polovicu zápasu mu boli zdatným súperom. Nakoniec mu však podľahli rozdielom troch gólov.

Góly: Štefan 2, Ľoch – Líška, Ševčik 2, Andrejov, Jakub

Gasstars  - Devils  10:2 (3:0,2:1, 5:1)
V druhom zápase večera sa zrodilo zatiaľ najvyššie víťazstvo v turnaji a postaral sa o to aj „kanonier“ Dukly, Minčák autor hetriku. Stretnutie začali obe mužstvá v plnom tempe , no dlho sa im nedarilo streliť úvodný gól. "Gólostroj" nakoniec začal v 9. minúte Karch, a potom sa góly len tak sypali. V 10. minúte Tirpák zvyšoval na 2:0, a keď v následnej presilovke skóroval  Minčák, prvá tretina skončila 3:0. Aj v druhej tretine padli tri góly a Krutka s Tirpákom menili stav už na 5:0. Až potom sa prejavili aj hostia a Danko znížil na 5:1. Na začiatku tretej tretiny síce Huňady dosiahol druhý gól hostí, no tým akoby len naštartoval domácich k väčšej ofenzíve, čoho výsledkom bolo ďalších päť gólov v sieti ich bránky. Úspešnými strelcami boli Minčák, Kováč, Karch, Makovič a opäť Minčák.

Góly: Minčák 3, Karch, Tirpak 2, Krutka, Kováč, Makovič – Danko, Huňady.

3. kolo

Gasstars – Bieli vlci  5:6 (0:4, 3:2, 2:0)

Hosťom vyšla perfektne prvá tretina a po hetriku Štefana a jednom góle Sibala viedli už 4:0. Zdalo sa, že zápas má jednoznačného favorita, no trochu „prispatí“ domáci sa napokon prebudili a v 19. minúte Minčakom v presilovej hre znížili na 1:4. Hostia museli stále viac a viac odolávať tlaku domácich a v druhej tretine sa im to aj darilo. V 20. minúte Sibal zvyšoval na 5:1, a keď Minčák s Tirpákom znížili na 3:5, dokázali hostia v poslednej sekunde druhej tretiny počas presilovky odpovedať a Semanco zvýšil na 6:3. Úvod do tretej tretiny mali lepší domáci a v 34. minúte Pado J. znížil na 4:6. Hostia sa začali od tohto momentu obávať o výsledok a nepúšťali sa už tak často do útoku ako v predchádzajúcich tretinách. Najťažšiu skúšku zažili keď hrali minútu v oslabení o dvoch hráčov, no oslabenie „prežili“, a nakoniec zápas dotiahli do víťazného konca.

Góly: Minčák, J. Pado 2, Tirpák – Štefan 3, Sibal 2, Semanco.

GS 52  - Tigri  7:0 (2:0,2:0, 3:0)

V druhom zápase večera si vedúce mužstvo  turnaja vcelku poľahky poradilo s „bezzubými Tigrami“, keď tí aj v druhom zápase nedokázali skórovať a v kolonke strelených gólov im stále svieti „nula“.

Góly: Liška,Sabol 2,Piovar,Marjov, Ševčik.