Minčák zariadil víťazstvo

Hokejbalisti Michaloviec odohrali v 1. košicej hokejbalovej lige ďalšie kolo. Predstavili sa proti družstvu SUZUKI Košice. Aj napriek zápasovej prevahe zvíťazili len o dva góly.

Michalovčania nastúpili na zápas opäť len siedmi, keďže viacero hráčov má stále zdravotné problémy. Aj napriek tomu si počas celého zápasu udržiavali dostatočný náskok. Už v ôsmej minúte viedli trojgólovým rozdielom. Potom sa im však nepodarilo využiť viacero presilových hier a behaví domáci sa gólom vrátili do zápasu. Prvú tretinu však vyhrali Zemplínčania jasne 5:2.

Druhá časť sa opäť niesla v réžii Michalovčanov, keď sa v nej presadili štyrikrát. Najhoršie bolo z ich strany tretie dejstvo, keď za stavu 10:5 poľavili a dovolili súperovi streliť až štyri góly. Našťastie minútu pred koncom zápasu Minčák rozhodol a uzavrel účet stretnutia na 11:9.

Suzuki Košice - HbK Michalovce 9:11 (2:5, 3:4, 4:2)

Góly: Minčák 4, Sabol 3, Štefan 2, Kmec, P. Matina.

Zostava HbK: Kalafus – P. Matina, Sabol, Minčák, Štefan, Petrúňa, J. Bajko, Ľ. Kmec.