Juniori HK Mládež zvíťazili v Leviciach

V sobotu 4. januára odohrali juniori HK Mládež v prvej lige juniorov stretnutie 29. kola, v ktorom sa predstavili na ľade HK Levice. Aj keď to počas zápasu na ich výhru nevyzeralo a desať minút pred koncom prehrávali 3:5, do konca riadného hracieho času sa im podarilo vyrovnať a v predĺžení rozhodol o ich výhre 6:5 Richard Mašlanka. Práve tento útočník zaznamenal v stretnutí dva góly, ku ktorým pridal aj dve asistencie. O zvyšené presné zásahy michalovských juniorov sa postarali Ján Oros, Róbert Jenčo, Dominik Megela a Dominik Kopec. Zverenci trénera Ivana Boržíka sa najbližšie predstavia doma, keď najskôr v sobotu 11. januára o 14.00 privítajú družstvo HK 99 Ružinov Bratislava a potom v nedeľu 12. januára o 9.30 celok HK Trnava.

Richard Mašlanka pridal k dvom gólom aj dve asistencie

HK Levice - HK Mládež Michalovce 5:6 po predĺžení (2:1, 2:2, 0:1 - 0:1)
Góly: 6. Bránik (Vrťo, Záhorský), 16. Sucharda (Schwartz, Hronec), 26. Záhorský (Bránik), 37. Bránik (Sucharda), 50. Kostolný (Sucharda, Hronec) - 13. Oros (Mašlanka, Kopec), 29. R. Jenčo (Megela, M. Gavura), 40. Megela (M. Gavura, R. Jenčo), 51. Kopec (M. Gavura, Mašlanka), 60. Mašlanka (R. Jenčo, M. Gavura), 63. Mašlanka (Vinc, R. Jenčo).
Vylúčení: 1:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Vyoral - Pastorek, Otto.
HK MLÁDEŽ: Želinský - Hanes, Vinc, Novák, Horčík, Mistrík, K. Weiss - Harasthy, Koceľa, Michlík - Oros, Mašlanka, Kopec - Megela, R. Jenčo, M. Gavura.