files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

„Jumping spája ľudí“

Aj v tomto duchu sa niesla úžasná trojhodinová akcia Jumping Maratón 2014 vol.1, ktorú zrežíroval tím R+R Ladies fitnes Michalovce len a len pre Vás. Okrem skákania na ženy čakali skvelé prekvapenia. Ochutnávka vôd Zlatá studňa Life, švédske stoly, ktoré obstaral partner althan a PPC pekárne, ovocné stoly, ktoré zabezpečil MADFRUIT veľkosklad ovocia a zeleniny, fotenie priamo na akcii, ktoré zabezpečil Photovision, športové tielka s logom jumpingu, ktoré zabezpečil R+R Group, veľkoplošné pódium s nočným osvetlením, ktoré zabezpečil Motel Kamenec a hlavná tombolová cena skvelý 2-dňový wellness pobyt v Grandhoteli Praha v Tatrách.

Aj vy ste si cvičenie na trampolínach úplne zamilovali? Skákanie, chytľavá hudba, skvelá atmosféra a pálenie kalórií počas jednej hodiny... Tak  to všetko sme si mohli dopriať v trojnásobnej dávke dňa 8.marca 2014 v telocvični GPH v Michalovciach, kde si prišlo spraviť radosť 100 krásnych, odhodlaných žien. Jumping maratón trval tri hodiny s menšími prestávkami, kedy sa na pódiu vystriedalo viac inštruktorov. Menovite Janka Kovalčinová a Rastislav Drabik z Košíc, Terka Antošová z Vranova nad Topľou a na pódiu nechýbala ani hosťujúca Mirka Perduľaková, ktorá vedie hodiny jumpingu ako v R+R Ladies Fitness v Michalovciach, tak vo Veľkých Kapušanoch. Každý inštruktor má v sebe niečo jedinečné a odlišné od ostatných, vlastné tempo, štýl i náročnosť. Bolo skvelé zaskákať, respektíve zajumpovať na vynikajúce choreografie, pulzujúce pesničky a hlavne energiou nabitých inštruktorov. Spotené tričká a úsmevy na tvárach hovorili za všetko. Navyše na Jumping maratónoch nejde o žiadnu súťaž , je to len skvelý spôsob ako spáliť množstvo kalórii, spevniť postavu, zasypať sa hormónmi šťastia, ale aj zažiť pravú Jumping atmosféru medzi rovnako závislými na endorfínoch. A ak už je leto pred dverami, tak prečo neurobiť niečo skutočne účinné pre svoju postavu?

Zvládnem 3 hodiny Jumpingu ?

Naozaj častá otázka pred maratónom. Množstvo ľudí sa bojí, že jeho kondička takú dávku cvičenia nezvládne. Mýlite sa! Po skúsenostiach vieme, že ani začiatočníkom sa nechce z maratónu odísť. Keď sa dostanete do skákania, atmosféra vás pohltí a nebudete veriť vlastným ušiam, že už je koniec. Budete prekvapení a hrdí na seba, že ste to bez problémov zvládli a ešte k tomu s úsmevom na tvári. Po každom bloku cvičenia je čas na oddych, krátku prestávku, kedy sa o náš pitný režim postarala Zlatá studňa, tiež sme sa mohli občerstviť šťavnatým ovocím, zaobstarať nové tričko na cvičenie od spoločnosti R+R Group, či dokúpiť tombolové lístky na zvýšenie šance získať jednu z množstva atraktívnych cien, ktorou bol Wellnes pobyt pre dve osoby v Grand hoteli Praha vo Vysokých Tatrách. Ten rozhodne stál za tie lístky navyše. Nechýbal ani skvelý fotograf, ktorý zvečnil tie skvelé momenty a zhotovil fotky na počkanie. No čo viac si priať?

Čo je vlastne Jumping?

Je to skupinové cvičenie na patentovaných trampolínach v sprievode motivujúcej hudby pod vedením profesionálnej inštruktorky resp. inštruktora. Prináša pocit voľnosti a úprimnej radosti z pohybu.

  • Nezaťažuje kĺby (vďaka mäkkým dopadom na výplet trampolínky, ba naopak spevňuje kĺbové väzivo dolných končatín)
  • Zlepšuje kardiovaskulárny systém
  • Zvyšuje tkanivové zásobovanie kyslíkom
  • Navyšuje vitálnu kapacitu pľúc
  • Pôsobí proti depresii a únave
  • Rozvíja motoriku, koordináciu a stabilitu
  • Zrýchľuje lymfatický obeh, detoxikáciu a prietok v žilovom systéme
  • Ponúka úľavu od bolesti chrbta
  • Posilňuje všetky svalové partie, tvaruje postavu..

pb a R+R Ladied fitnes MichalovceUverejnené: 18.03.2014 10:58:46 files/pxtohu7hqxuwm5p4.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/vkppqjvkfnwv56pv.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vkppqjvkfnwv56pv.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.