Fann Sport Cup korisťou mladých "oceliarov"

Na zimnom štadióne v Michalovciach sa v utorok 24. februára uskutočnil hokejový turnaj tretích ročníkov, ktorý niesol názov Fann Sport Cup. Okrem domáceho výberu HK Mládež Michalovce sa ho zúčastnili aj tímy P.H.K. Prešov, HK Poprad, HC Košice a Hockey Liba Academy. Na turnaji sa najviac darilo HC Košice. Mladí "oceliari" nezaváhali ani v jednom stretnutí, ktoré sa hralo paralelne na dvoch malých ihriskách a s dvanástimi bodmi získali prvé miesto. Na druhom mieste skončili hráči HK Poprad, tretie miesto obsadil domáci výber HK Mládež, na štvrtej priečke na konci turnaja svietilo meno tímu Hockey Liba Academy, no a posledný skončil P.H.K. Prešov. Organizátori v závere turnaja okrem pohárov a medailí pre tri najúspešnejšie tímy ocenili aj All stars turnaja, ako aj najlepších v kategórii brankár, obránca, útočník či tréner.

VÝSLEDKY TURNAJA

HK Mládež Michalovce - Hockey Liba Academy 12:4, P.H.K. Prešov - HC Košice 0:23, HK Poprad - HK Mládež Michalovce 18:2, Hockey Liba Academy - P.H.K. Prešov 9:5, HC Košice - HK Poprad 10:6, P.H.K. Prešov - HK Mládež Michalovce 10:9 (sam. nájazdy), Hockey Liba Academy - HC Košice 2:12, HK Poprad - P.H.K. Prešov 16:1, HK Mládež Michalovce - HC Košice 4:22, HK Poprad - Hockey Liba Academy 17:3.