files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Športovému víkendu bude vládnuť futbal

Prvý jarný víkend bude opäť bohatý na športové podujatia. Divák sa môže tešiť na hokej, basketbal, volejbal, ale hlavne na futbal, keďže sa rozbiehajú oblastné futbalové ligy. Prinášame vám kompletný program športových podujatí na nasledujúci víkend.

BASKETBAL
Sobota 21. marec
II. liga žien skupina Východ
1. BKD Michalovce - Tydam Košice
17.00 hod. telocvičňa GPH

FLORBAL
II. liga mužov (Mestská športová hala)
FBK Michalovce - Žltý Sneh B (09.00 hod.)
Žltý Sneh A - Florko Košce A (11.00 hod.)
Gama Košice - Žltý Sneh B (13.00 hod.)
Žltý Sneh A - FBK Michalovce (15.00 hod.)
Florko Košice B - Gama Košice (17.00 hod.)

FUTBAL
Sobota 21. marec
IV. liga Juh
MFK Sobrance - FO Slavoj Kráľovský Chlmec
15.00 hod.

I. liga staršieho dorastu
MFK Zemplín Michalovce U19 - FO ŽP Šport Podbrezová
11.00 hod.

Nedeľa 22. marec
III. liga mužov
TJ Veľké Revištia - MFK Zemplín Michalovce B
15.00 hod.

IV. liga Juh
MFK Veľké Kapušany - ŠK Strážske
15.00 hod.

VI. liga
Moravany - Žbince (15.00 hod.)
Horovce - Malčice (15.00 hod.)
Zemplinská Široká - OŠK Pavlovce n/U (15.00 hod.)
Pusté Čemerné - Tušice (15.00 hod.)
Hatalov - Koromľa (12.00 hod.)
Krásnovce - Dúbravka (12.00 hod.)
Tibava - Močarany (15.00 hod.)


VII. liga skupina Východ
Sejkov - Poruba p/V (12.00 hod.)
Lekárovce - Zalužice B (12.00 hod.)
Remecké Hámre - Podhoroď (15.00 hod.)
Senné - Vyš. Remety (15.00 hod.)
Jovsa - Záhor (15.00 hod.)
Kusín - Ruský Hrabovec (15.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Bánovce n/O - Ptrukša (12.00)
Pozdišovce - Vojany (15.00 hod.)
Lesné - Veľké Kapušany B (15.00 hod.)
Topoľany - Malčice B (15.00 hod.)
Roma Trhovište - Družstevník Trhovište (15.00 hod.)
Rakovec n/O - Bracovce (15.00 hod.)
Veľké Slemence - Ruská (15.00 hod.)

HOKEJ
Zemplínska amatérska hokejová liga
Sobota 21. marec
HC Polar Bears Michalovce - HC Zakarpatské Medvede Užhorod (16.30 hod.)
HK 87 Stropkov - HC Eagles Sečovce (17.45 hod.)
HC Vlci Slanec - HC Gama Michalovce (19.00 hod.)


Nedeľa 22. marec
HK 87 Stropkov - HC Zakarpatské Medvede Užhorod (11.00 hod.)
HC Parchovany - HC Gama Michalovce (12.15 hod.)
MHK Snina - HC Polar Bears Michalovce (13.30 hod.)

VOLEJBAL
Nedeľa 22. marec
I. liga žien skupina Východ
VK Michalovce - TU Košice
14.00 hod. a 16. 00 hod. telocvična Strednej zdravotnej školy



Uverejnené: 19.03.2015 12:25:13 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.