files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Jeden šoféroval opitý, druhý aj so zákazom

Policajti odhalili mladých vodičov v Sobraneckom okrese, jeden šoféroval opitý a narazil do stromu, druhý šoféroval aj napriek zákazu a z auta vystúpiť odmietol.

V utorok o 22.50 hod. viedol 22-ročný vodič z Nižného Nemeckého osobné motorové vozidlo zn. Peugeot 406 po ceste v smere od obce Jenkovce na obec Nižné Nemecké (okr. Sobrance), kde ho sobraneckí policajti pri rodinnom dome v obci Nižné Nemecké zastavili a kontrolovali. Počas kontroly zistili, že má uložený zákaz viesť motorové vozidlá všetkých druhov do októbra 2015. Pri zadržaní boli voči vodičovi použité donucovacie prostriedky, nakoľko odmietol z vozidla vystúpiť a vznikla dôvodná obava, že sa pokúsi o útek. Pri použití donucovacích prostriedkov k zraneniu osoby nedošlo. Následne bol vodič umiestnený do cely policajného zaistenia. Mladý muž už čelí obvineniu za prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia, za ktorý mu hrozí až dvojročné väzenie.

V utorok okolo 05.40 hod. 22-ročný vodič z obce Podhoroď viedol osobné motorové vozidlo zn. VW Passat po ceste v smere na obec Choňkovce, kde za obcou Tibava (okr. Sobrance) na rovnom úseku vozovky v dôsledku nevenovania dostatočnej pozornosti vedeniu vozidla, zišiel s vozidlom do priekopy a narazil do stromu. Pri dopravnej nehode k zraneniu osôb nedošlo. Na vozidle bola spôsobená škoda vo výške 1500 eur. Vodič bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 0,72 mg/l alkoholu v dychu a opakovanej dychovej skúške s výsledkom 0,75 mg/l alkoholu v dychu (1,56 promile). Policajti vodiča následne zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. V tomto prípade mladý vodič čelí obvineniu za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok.Uverejnené: 08.04.2015 09:48:12 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.