files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Najväčšia penová párty v Európe opäť po roku na Zemplínskej Šírave

Počas uplynulého víkendu privítal Motel Kamenec na Zemplínskej Šírave prvých návštevníkov. Dvojdňový OpenSummer Festival prilákal takmer 5 tisíc ľudí. Po prvý krát odštartovali akcie na Kamenci ešte pred koncom školského roka a zdá sa, úspešne.

 

Bohatý program chystajú organizátori aj počas nasledujúceho víkendu. Už 3.júla sa môžeš prísť schladiť a užiť si prvú prázdninovú show. Na najväčšiu Penovú párty v Európe je prichystaných takmer 8 tisíc litrov vody a 120 litrov emulzie peny. Vonkajší openairstage s DJ A-Z Bestom ponúkne okrem skvelej hudby aj jedinečnú pyro show. Chýbať nebude veľkolepý ohňostroj, svetelné a ohňové atrakcie a sexi gogo tanečnice. Užiť si budete môcť aj unikátny CREEK SOUND Violin House Projekt, svoje obľúbené letné hity budete počuť v netradičnom prevedení v sprievode huslí. Skvelé sety má pripravené aj DJ Robin, ktorý sa na Vás teší v clubstage- i. Treticu DJ- ov uzavrie na Penovej párty DJ Matt De La Peet.

V letnej atmosfére sa akcie na Moteli Kamenec ponesú aj v sobotu, 4.júla. Po minuloročnej úspešnej Baywatch párty sa sexi záchranárky predvedú aj tento rok. Stretnúť ich budete môcť v clubovomstage- i, skvelú show však zažijete aj na terase v areáli Motela Kamenec, kde bude hrať živá hudba. Vstup tu bude zdarma. Uži si začiatok letných prázdnin spolu s nami a príď sa zabaviť na Motel Kamenec. Viac informácii o ďalších podujatiach nájdeš na www.motelkamenec.sk.

Tlačová správaUverejnené: 30.06.2015 17:23:54 files/pb7nomk7h6nezsky.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/xz355oh30psq74gu.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.