Hladké víťazstvo MFK Zemplín nad Veľkými Revištiami

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce využili reprezentačnú prestávku na odohratie prípravného duelu proti účastníkovi tretej ligy Východ TJ Veľké Revištia. V prípravnom súboji nenechali hráči fortunaligistu nič na pochybách a po dvoch góloch Dominika Kunca a jednom Milana Šimčáka a Martina Bednára zvíťazili hladko 4:0 (3:0). Zverenci trénera Františka Šturmu budú najbližšie v hre až po reprezentačnej pauze, keď sa v piatok 20. novembra o 18.00 hod. aj pred kamerami Slovak Sport predstavia v Dunajskej Strede.

Tréner František Šturma dal v prípravnom zápase priestor viacerým hráčom, ktorí v poslednej dobe dostávali menej príležitosti a využil aj služby troch dorastencov (Jakub Straka, Martin Bednár, Pavol Bellas). Michalovčania nenechali nič na pochybách a už v štvrtej minúte viedli 2:0, keď sa dvakrát gólovo uviedol Dominik Kunca. Hostia odpovedali Chedrykovou strelou do žrde a takisto aj Smolákovou šancou, ktorú zneškodnil Matúš Kira. V závere prvého dejstva sa krásnou strelou prezentoval Milan Šimčák - 3:0. Aj v druhom dejstve mali viac z hry prvoligisti a tí svoju prevahu pretavili ešte v jeden gól, keď sa hneď v úvode presnou strelou presadil Martin Bednár. Ďalšie gólové šance už Michalovčania nevyužili a zápas tak skončil ich výhrou 4:0.

MFK Zemplín Michalovce - TJ Veľké Revištia 4:0 (3:0)

Góly: 2. a 4. D. Kunca, 44. Šimčák, 46. M. Bednár

MFK ZEMPLÍN: Kira - Šimčák (70. Perez), Podhorin, Caballero, J. Straka - Grič (70. Vernon) - D. Kunca, S. Danko (46. M. Bednár), Montero (70. T. Sedlák), L. Tóth - M. Hamuľak (59. Bellás)

TJ: Holienčin (46. E. Sudimák ml.) - M. Mindžák, Dargaj, Shukal, M. Gomboš - Vahin - Smoľák, Paulovčák, L. Jacko, V. Kostovčík - Chedryk

Uverejnené: 12.11.2015 20:19:55