Ďalšia prehra dorastencov HK Mládež, v sérii je už 0:3

Hokejisti HK Mládež Michalovce prehrali v treťom zápase baráže o Extraligu na domácom ľade s tímom HC Topoľčany 1:2 a v sérii tak prehrávajú už 0:3 na zápasy. Michalovčania síce viedli od sedemnástej minúty po góle Pavla Regendu, no hosťom sa podaril v záverečnej tretine po presných zásahoch Timoteja Šándora a Dávida Gergela víťazný obrat. Aktuálny víťaz prvej ligy dorastu má poslednú šancu vrátiť sa do série v nedeľu 20. marca, kedy sa o 16.00 uskutoční štvrtý barážový duel.

HK Mládež Michalovce - HC Topoľčany 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Góly: 13. Regenda (Verbický, T. Lancoš) - 47. Šándor pres/1, 51. D. Gergel (Šándor, Martiška).
Vylúčení: 8:9. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Husár, Tornay - Riš, Smerek. Divákov: 536.
HK MLÁDEŽ: Tkačik - Shmatko, Š. Stríž, Dubiak, T. Lancoš, Chudý, F. Kmec, Volkov - Mesaroš, Verbický, Regenda - Šiňanský, Lačný, Štenko - N. Lancoš, D. Borov, Nazad - Žáčik, Farkaš, Jakuboc.
HC: Vičan - Chudý, Husár, Novik, Duran, Vlk, Vetrák, Miyerák, Martiška - D. Gergel, Ibolya, Halgoš - Gubó, Šándor, A. Gergel - Novák, Hrabčák, Ondruš - Tupý, Michal, Hariš.

Uverejnené: 19.03.2016 20:27:17