files/g6epibozi5ymgi2t.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Kollárovci a FS Zemplín už onedlho v Chemkostav aréne

Chemkostav aréna sa v poslednej dobe stáva dejiskom najvýznamnejších koncertov na Zemplíne. V októbri minulého roka tam vystúpil Karel Gott, vo februári tohto roka sme zase mohli v aréne vidieť predpremiéru úspešného muzikálu s piesňami Miroslava Žbirku - Atlantídu. Už o necelé dva mesiace nás čaká v Chemkostav aréne ďalší významný koncert. V piatok 20. mája o 19.00 hod. sa uskutoční koncert hudobného zoskupenia Kollárovci, ktorí na jednom pódiu vystúpia spoločne s folklórnym súborom Zemplín. Čaká nás teda jedinečné spojenie ľudovej piesne a tanca v novom šate! Celý koncert sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Viliama Zahorčáka.

Kapela Kollárovci je populárnym zoskupením mladých, talentovaných hudobníkov. Svojím hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu. FS Zemplín vznikol 10. decembra 1957. Je teda natrvalo zapísaný v kultúrnom povedomí Slovákov ako poprední predstaviteľ ľudového umenia všetkých slovenských regiónov, ale najmä regiónu Zemplín. V poslednej dobe robí veľmi dobré meno Michalovciacm nielen doma, ale aj v zahraničí. 

Prídte si vychutnať toto jedinečné predstavenia aj vy! Lístky na predstavenie sú ešte v predaji. Môžete si ich zakúpiť v sieti Ticketportál, alebo v informačnej kancelárii mestského úradu, vo firme Bomex, v Zlatom Býku či v Mestskom kultúrnom stredisku.Uverejnené: 29.03.2016 10:49:53 files/zrs35vuxnbma6xcy.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/hb3naktegpstxqz4.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.