"Seniori" mali na mále, vysoké víťazstvo FBK Shadows

Dvoma zápasmi štvrtého kola pokračovala vo štvrtok 31. marca v michalovskej Mestskej športovej hale Mestská florbalová liga. V prvom stretnutí mal na mále líder a doteraz stopercentný Team Senior. Favoritovi totiž vzdoroval Team Zemplín, ktorý v druhej tretine viedol 6:4 a ešte tri minúty pred koncom bol nerozhodný stav 8:8. Nakoniec o výhre favorizovaného tímu rozhodol troma gólmi v rade Ladislav Sabol.

O výhru "Seniorov" sa v závere zápasu postaral troma gólmi Ladislav Sabol

V druhom štvrtkovom stretnutí sa už odohralo všetko podľa papierových predpokladov. FBK Shadows zvíťazil nad dosiaľ bezbodovým Bablersom 10:0 a v tabuľke sa tak posunul na priebežnú tretiu priečku, o skóre pred Team Zemplín. Tretí duel piateho kola, v ktorom remizovala Mladá Matica s Hadmi 6:6 predohrali ešte pred Veľkou nocou, konkrétne vo štvrtok 17. marca.

Mestská florbalová liga pokračuje zápasmi šiesteho kola vo štvrtok 7. apríla, kedy sa od 17.00 hod. odohrá zápas Team Hadzi - Bablers, o 18.00 hod. príde rad na duel Mladej Matice s tímom Zemplín, no a o 19.00 hod. proti sebe nastúpia FBK Shadows - Team Senior.

Výsledky 5. kola

Team Zemplín - Team Senior 8:11 (3:4, 3:4, 2:3)
Góly: Andrejov 4, Brendza 2, Závadský 2 - Štefan 4, Sabol 3, Zuhan 2, Baláž, Čenčarik.
TEAM ZEMPLÍN: Copák - Chvasta, Dzurinka, Brendza, Závadský, Palovčák, Andrejov.
TEAM SENIOR: Šraga - Puchír, T. Matina, Štefan, Dzurinová, Zuhan, Sabol, Baláž, M. Bajko, Čenčarik.

Bablers - FBK Shadows 0:10 (0:1, 0:2, 0:7)
Góly: B. Konkoľ 3, Pliško, Macko, Mihal, Dacej, Gomba, Chvostaľ, Cifranič.
BABLERS: Rohunová - Hamar, Ivan, Mati, Fedorišinová, Fedorišin, Žolna, Bakajsa, Grecula, Hredzák, Badinová.
FBK SHADOWS: Rada - Pliško, Macko, Čornejová, Mihal, B. Konkoľ, J. Konkoľ, Dacej, Gomba, Petruňa, Chvostaľ, Cifranič.