Víťazstvo MFK Zemplín v Miškolci

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili v piatkovom prípravnom súboji v Miškolci proti účastníkovi najvyššej maďarskej súťaži DVTK Diosgyori VTK 1:0. O ich víťazstve rozhodol v 19. minúte Martin Koscelník. Zverenci trénera Antona Šoltisa po reprezentačnej pauze odohrajú šesť domácich zápasov v rade. Okrem piatich ligových, keď postupne privítajú majstra FK AS Trenčín (sobota 15. október o 17.00 hod.), Tatran Prešov (sobota 22. október o 17.00 hod.), FK Senica (sobota 29. október o 17.00 hod.), FC ViOn Zlaté Moravce (sobota 5. november o 17.00 hod.) a FO ŽP Podbrezová (sobota 19. november o 17.00 hod.) nastúpia doma aj v osemfinále Slovnaft Cupu, v ktorom privítajú Nitru (predbežne streda 19. október o 15.00 hod.).

DVTK Diosgyori - MFK Zemplín Michalovce 0:1 (0:1)

Gól: 19. Koscelník.

MFK ZEMPLÍN:

I. polčas: Kira - Kolesár, Lazarus, Qose, Sipl'ak, Grič, Vajs, Turík, Leško, Koscelník, Bellás.

II. polčas: Koscelník, Lazarus, Sipl'ak, Šimčák, Kotora, Danko, Sedlák, Regáli, Kunca, Škutka.