Močarany prišli o víťazstvo v nadstavenom čase - foto

V 14. kola V. futbalovej ligy skupina Zemplín privítali na umelej tráve michalovského štadióna hráči TJ Sokol Močarany celok TJ Družstevník Čičarovce.

Zápas mal dva rozdielne polčasy. V tom prvom dominovali domáci, ktorí svoju prevahu pretavili v dva góly Miroslava Mesaroša. Hostí to však nezlomilo a v druhom polčase pridali na aktivite. Najskôr v 77. minúte znížil Róbert Vaszily a potom v nadstavenom čase vyrovnal na konečných 2:2 Gabriel Molnár.

"Močarianskí sokoli" tak ostali aj po tomto zápase na štvrtom mieste v tabuľke, Čičarovciam patrí šiesta priečka. Štrnáste kolo bolo v piatej lige skupina Zemplín posledným jesenným. Nastávajúci víkend sú však na programe ešte dohrávky dvanásteho kola.

TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Čičarovce 2:2 (2:0)
Góly: 19. a 40. Mir. Mesaroš (druhý z pokutového kopu) - 77. Vaszily, 90. G. Molnár.
Žlté karty: 75. Poprik - 23. R. Dadu, 39. Fehér, 42. G. Molnár, 49. Drančák.
Rozhodovali: Hrinda - Ubľanský, Guba.
TJ SOKOL: M. Liška - Tatár, Gros, Geroč, Macko, Havrila, D. Sabo (82. Lashcho), Tutko, Poprik, Mesaroš, Haluška (90. Počátko)
TJ DRUŽSTEVNÍK: Kiss - R. Dadu, Černej, Szakala, Fehér, Drančák, T. Nagy, Orosz, Vaszily, G. Molnár (90. Ilko), V. Dadu (75. Palágyi).