files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Ďalšou posilou michalovskej Dukly je obranca Michal Gutwald

Michalovská Dukla sa pred blížiacim play-off naďalej posilňuje. Po obrancovi Viačeslavovi Selujanovi a útočníkoch Matejovi Giľákovi a Richardovi Mrázovi je štvrtou posilou ďalší obranca Michal Gutwald. Dvadsaťtriročný odchovanec kladnianského hokeja naposledy pôsobil v Žiline, kde počas tohto týždňa skončil.

Michal Gutwald odohral v drese žilinských "Vlkov" 36 zápasov s bilanciou siedmych kanadských bodov za jeden gól a šesť prihrávok. "S hráčom sme komunikovali o rôznych alternatívach, napokon po vzájomnej dohode u nás Gutwald končí. Touto cestou by sme sa mu chceli poďakovať za odvedené služby v žilinskom drese a popriať mu veľa šťastia v ďalšom klube. Do konca sezóny sa stane hráčom Michaloviec," uviedol pre oficiálnu stránku MšHK Žilina športový riaditeľ klubu Imre Valášek.

Michal Gutwald je štvrtou michalovskou posilou pred blížiacim sa play-off (foto: mshkzilina.tipsportextraliga.sk)

Český obranca ale do Dukly ešte v týchto dňoch nepríde. Dorazí až tesne pred play-off, keďže v týchto dňoch odchádza do kazašského Almaty reprezentovať svoju krajinu na univerziádu. "Príde k nám až potom, ako skončí na univerziáde. Verím, že aj on bude pre náš tím prínosom a pomôže nám naplniť vytýčené ciele," poznamenal prezident HK Dukla Michalovce Alexander Černega, podľa ktorého slov sa s posilňovaním kádra nekončí. "Mužstvo ešte potrebujeme posilniť v ofenzíve. V najbližších dňoch teda popracujeme na jej vystužení."

(pb)Uverejnené: 25.01.2017 09:41:34 files/ziutbj34p2awsnxw.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.