Tesná prehra Dukly v Topoľčanoch

Hokejisti HK Dukla Michalovce prehrali v zápase 51. kola Budiš I. hokejovej ligy v Topoľčanoch 2:3 a zostali tak na treťom mieste v tabuľke. Michalovčania dvakrát vyrovnali, keď sa presadila nová posila Dmitrij Vorobjov aj Ladislav Ščurko, na gól Albína Podstavka z 58. minúty už ale odpovedať nestihli. Zverenci trénera Miroslava Ihnačáka v závere základnej časti odohrajú tri domáce zápasy v rade. Najskôr v nedeľu 5. februára o 17.00 hod. privítajú Martin B, následne v stredu 8. februára takisto o 17.00 hod. Spišskú Novú Ves, no a v poslednom kole hranom od 18.00 hod. nastúpia doma proti Trnave.

HC Topoľčany - HK Dukla Michalovce 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Góly: 15. Podstavek (Nemček), 30. Tábi (Nemček, Podstavek), 58. Podstavek - 16. Vorobjev (Mráz, Ščurko), 50. Ščurko (Selujanov).
Vylúčení: 4:6, navyše Kalináč (Topoľčany) 10. minút nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mĺkvý - Šefčík, D. Konc. Divákov: 1085.
HC: Račko - Hain, J. Ďurčo, M. Král, Hrudík, Nitrinaský, Bystričan, J. Hudec, Ficel - Tábi, Kalináč, Pekarčík - Kluka, Nemček, Podstavek - Laššo, P. Šťastný, Priganc - Matejov, Dobrý, Berák.
HK DUKLA: A. Trenčan - Selujanov, Dolgoš, Kubát, M. Šterbák, Polaček, Slimák, Ľ. Buraľ - Banovský, Mrňa, Giľák - Vorobyev, Ščurko, R. Mráz - Lušnikov, Z. Král, Drotár - Lantoš, Fedorko, Kohutiar.

Program HK Dukla do konca základnej časti Budiš I. hokejovej ligy
52. kolo: HK Dukla Michalovce - MHC Martin B (nedeľa 5. február o 17.00 hod.).
Dohrávka 44. kolo: HK Dukla Michalovce - HK Spišská Nová Ves (streda 8. február o 17.00 hod.).
54. kolo: HK Dukla Michalovce - HK Gladiators Trnava (piatok 10. február o 18.00 hod.).