Humenčania vyrovnali stav finálovej série

Hokejisti MHK Humenné vyrovnali stav finálovej série druhej hokejovej ligy, keď na vlastnom ľade zdolali MHK Dubnica nad Váhom 6:3. Stav série je tak 1:1 a o víťazovi druhej ligy rozhodne tretí zápas na neutrálnom ľade. Humenčania začali výborne a po prvej tretine viedli po góloch Jaroslava Kmiťa, Filipa Vaška, Juraja Dancsáka a Martina Tkáča 4:0. Hostia síce v druhej tretine kontrovali presnými zásahmi Mikuša, Jánoša a Kanaeta, no tretia tretina už patrila Humenčanom, ktorí gólmi Richarda Šechného a Juraja Faitha definitívne strhli víťazstvo na svoju stranu.

MHK Humenné - MHK Dubnica nad Váhom 6:3 (4:0, 0:3, 2:0)
Góly: 1. Kmiť (Vaško, Šechný), 5. Vaško (M. Tkáč, Šechný), 11. Dancsák (Klouda, Tartaľ), 16. M. Tkáč (Šechný, Kmiť) pres/1, 56. Šechný (Kmiť, Vaško) pres/1, 60. Faith (Šechný, Vaško) - 22. M. Mikuš (Brandis), 27. Jánoš (Brandis, Baron) pres/1, 29. Kanaet (Pozník) oslab/1.
Vylúčení: 5:7, navyše Jánoš (Dubnica) 10. minút nešportové správanie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:1. Rozhodovali: Mihaľov - Žák, Homola. Divákov: 2480.
MHK: Petro - Briják, M. Tkáč, Tartaľ, Ľ. Buraľ, Ficko - Vaško, Šechný, Kmiť - Jur. Faith, Klouda, Dancsák - M. Schnelly, Čopák, Mil. Mach - Suvák, Dzoba.
MHK: Dovina (11. Krajča) - Mar. Mikuš, Pozník, Satina, Baron, Hrehuš, Tichý, Švec - Kanaet, Melichárek, D. Trenčan - Brandis, Kuric, Jánoš -  Kazda, Kotlárik, Trokan - Hanták, Mihula.