V. Revištia zakončili sezónu remízou

V poslednom kole IV. futbalovej ligy hostili doma V. Revištia Čaňu.

Záverečné stretnutie sezóny začali domáci aktívne. Hneď v 5. minúte  zahrával Marjov priamy kop, ktorý však mieril len do náručia brankára Pilipa. Gólman hostí musel zasahovať aj v 17. minúte, keď po centri Danka zakončoval z voleja Bodnár. V 21. minúte sa osmelila aj Čaňa, ale Čontošfalského strela z 25 m putovala nad domácu svätyňu. Najväčšiu šancu hostí v úvodnom dejstve spálil kapitán Tőrők, ktorý z dobrej pozície Lakatošovu bránu netrafil. Keď sa už zdalo, že diváci v prvom polčase gól neuvidia, v posledných sekundách hry napriahol spoza šestnástky domáci Bodnár a jeho krásna strela vymietla pavučinu v bránke Pilipa - 1:0. Hneď po príchode zo šatní mohli Veľké Revištia zvýšiť svoj náskok, no najprv Seman a po ňom Francúz iba opečiatkovali konštrukciu čanianskej brány. Hostia ohrozovali Lakatoša hlavne strelami z diaľky, dvakrát mieril nepresne P. Juhás. V 70. minúte projektil Marjova brankár hostí s námahou vyrazil na roh. Útočný futbal pokračoval aj naďalej, v domácom drese opäť nepríjemne strieľal kapitán Marjov, v tom hosťujúcom strelecky aktívny P. Juhás. Štvrťhodinu pred koncom nedôrazne zakončoval hráč hostí Miškovič, ale o tri minúty neskôr sa Čaňa predsa len dočkala zaslúženého gólu, keď trestný kop z pravej strany presne umiestnil striedajúci Čigáš a vyrovnal tak na 1:1. V záverečných minútach zápasu sa už ani jedno z mužstiev presadiť nedokázalo, aj preto sa duel skončil zaslúženou remízou.

Veľké Revištia – Čaňa 1:1 (1:0)

Góly: 45. T. Bodnár – 78. Čigáš. ŽK: Surmin, Pred 150 divákmi rozhodoval Mišenčík.

TJ: M. Lakatoš – Surmin, Mačuga, Apiari, Marjov – T. Bodnár, Berezňák, Ivanko (83. Kudráč), M. Seman – E. Danko, Francúz (65. L. Lakatoš)

Výsledky IV. liga

Strážske - Haniska 1:2, Rožňava - Moldava n/B 1:1, Krompachy - V. Kapušany 7:1, Helcmanovce - V. Folkmar 3:5, Buzica - Štítnik 3:0, Kr. Chlmec - Rudňany 4:1,

Výsledky V. ligy
Cejkov - Petrovce n/Lab. 1:2, Michaľany - Streda n/B 5:1, Sokoľany - Borša 6:2, Lastomír - Sečovce 1:0, Poproč - Slivník 3:4, Čierna n/T - Dvorianky 6:2, Medzev - Čičarovce 2:0