Mladší dorastenci MFK Zemplín so Senicou s výhrou a prehrou

Mladším dorastencom MFK Zemplín Michalovce sa darilo v zápasoch 22. kola so Senicou striedavo. Družstvo U17 zdolalo Senicu 2:1. Zverenci trénera Adriána Devečku síce prehrávali po bezgólovom prvom polčase po góle Kučeru, no následne využili presilovku po vylúčení brankára hostí a zápas zvrátili vo svoj prospech. Najskôr v 60. minúte ešte za rovnovážneho stavu na hracej ploche vyrovnal Jakubov a štyri minúty pred koncom rozhodol z pokutového kopu Saxa. Menej sa už darilo tímu U16, ktorý podľahol Senici 1:2.

MFK Zemplín Michalovce U17 - FK Senica U17 2:1 (0:0)
Góly: 60. Jakubov, 76. Saxa (pok. kop) - 57. Kučera.
Žlté karty: 17. Dzurjo, 36. Sidor - 24. Martišiak.
Červená karta: 64. Vajs (Senica, za hru rukou mimo pokutového územia).
Rozhodovali: J. Mano - D. Mano, Kurták.
MFK ZEMPLÍN: Gutič - Saxa, Sidor, Vojtko, Dzurjo, Pat. Novák, Jakubov (80. Piatka), Begala, Drahokoupil (62. M. Baran), Kridla (48. Elizeuš), Košuda (56. Bach).
FK: Vajs - Kučera, Rosa, Hudcovský, Vajda, Mader, Martišiak, Bašista, Meliš (68. Zula), Ratica, Mička (66. Vrzala).

MFK Zemplín Michalovce U16 - FK Senica U16 1:2 (0:2)
Góly: 50. Horniak (vlastný) - 20. Zelníček, 36. Š. Mach.