files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Futbal, hokej, hádzaná - fanúšik si má z čoho vyberať

Nasledujúci víkend už bude septembrový a to znamená bohatú porciu športu v Michalovciach a okolí. Na programe sú krajské aj oblastné futbalové súťaže, doma vo Vranove nad Topľou sa predstavia hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce aj kadeti HK Mládež Michalovce a svoj prvý ligový zápas vo svojej Chemkostav aréne odohrajú aj hádzanárky Iuventy Michalovce. Fanúšik si teda má z čoho vyberať!

Kam za športom počas nasledujúceho víkendu

FUTBAL
I. liga mladších dorastencov
Sobota 2. september
MFK Zemplín Michalovce U17 - 1. FC Tatran Prešov U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - 1. FC Tatran Prešov U16 (13.15 hod.)


II. liga mužov
Nedeľa 3. september
Slavoj Trebišov - MFK Liptovský Mikuláš (17.00 hod.)

III. liga skupina Východ
Sobota 2. september
MFK Vranov nad Topľou - TJ FK Vyšné Opátske (15.30 hod.)

Nedeľa 3. september
TJ Veľké Revištia - MŠK Tesla Stropkov (15.30 hod.)

IV. liga skupina Juh
Nedeľa 3. september
MFK Sobrance - FK Kechnec (15.30 hod.)
MFK Veľké Kapušany - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (15.30 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 3. september
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Cejkov (15.30 hod.)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Parchovany (15.30 hod.)
OŠK Vinné - TJ Družstevník Malý Horeš (15.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Olympia Borša (15.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Pavlovce nad Uhom (15.30 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (15.30 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - OFK Lastomír (15.30 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 3. september
OŠK Budkovce - OFK Hatalov (12.30 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (12.30 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - TJ Pokrok Krásnovce (15.30 hod.)
FK Žbince - TJ Veľké Revištia B (15.30 hod.)
OFK Dúbravka - ŠK Agro Palín (15.30 hod.)
TJ Vyšné Remety - OFK Vojany (15.30 hod.)
OŠK Zalužice - TJ FK Družstevník Trhovište (15.30 hod.)

VII. liga skupina Východ
Sobota 2. september
OŠK Zalužice B - TJ Kusín (15.30 hod. - hrá sa v Hažíne)

Nedeľa 3. september
FK Tibava - TJ Družstevník Ruský Hrabovec (15.30 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Záhor (15.30 hod.)
TJ Tatran Remetské Hámre - OFK Úbrež (15.30 hod.)
OŠK Podhoroď - OŠK Porostov (15.30 hod.)

VII. liga skupina Západ
Sobota 2. september
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Ložín (15.30 hod.)

Nedeľa 3. september
FK Veľké Slemence - OcŠK Pozdišovce (15.30 hod.)
TJ Družstevník Malčice - TJ Pusté Čemerné (15.30 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - ŠK Strážske B (15.30 hod.)
OŠK Horovce - OFK Rakovec nad Ondavou (15.30 hod.)

VIII. liga mužov
Nedeľa 3. september
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Lekárovce (12.30 hod.)
OFK Horňa - FK Beša (15.30 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom B - OŠK Tušice (15.30 hod.)
AFK Topoľany B - OŠK Koromľa (15.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - MFK Sobrance B (15.30 hod.)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Oborín (15.30 hod.)


HÁDZANÁ
MOL liga žien
Sobota 2. september
Iuventa Michalovce - HK Hodonín (17.30 hod.)

HOKEJ
Extraliga kadetov
Nedeľa 3. september
HK Mládež Michalovce - MŠK Púchov (14.00 hod. - STD aréna Vranov nad Topľou)

Muži - príprava
Piatok 1. september
HK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves (17.30 hod. - STD aréna Vranov nad Topľou)



Uverejnené: 31.08.2017 11:13:22 files/ziutbj34p2awsnxw.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/uquxsqw5na5c4muz.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.