files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Víkend láka hokejom v Humennom a vo Vranove či futbalom v Trebišove

Po minulotýždňovom bohatom športovom programe, kedy sa doma predstavili tak hádzanárky Iuventy, ako aj futbalisti MFK Zemplín či hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce, ďalší víkend až taký bohatý na šport nebude. Čo sa týka športového programu, už v ňom chýbajú aj oblastné futbalové súťaže, ktorých posledné jesenné kolo sa hralo takisto minulý víkend. Posledným jesennými kolami ale pokračuje štvrtá a piata liga, doma sa predstavia v zemplínskom derby aj Veľké Revištia, ktoré privítajú Vranov nad Topľou a takisto aj Trebišov, ktorí nastúpi proti favoritovi na postup do najvyššej súťaže - Skalici. Okrem toho sa športový fanúšik môže tešiť na hokej či na majstrovstvá Slovenska v džude.

Džudo
Majstrovstvá Slovenska mužov, žien a družstiev starších žiakov (Mestská športová hala)
Sobota 4. november


Futbal
I. liga mladšieho dorastu
Sobota 4. november
MFK Zemplín Michalovce U17 - FC Nitra U17 (12.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - FC Nitra U16 (14.15 hod.)

II. liga mužov
Nedeľa 5. november
Slavoj Trebišov - MFK Skalica (13.30 hod.)

III. liga mužov skupina Východ
Nedeľa 5. november
TJ Veľké Revištia - MFK Vranov nad Topľou (13.30 hod.)

IV. liga mužov skupina Juh
Nedeľa 5. november
AFK Topoľany - TJ Družstevník Čičarovce (13.30 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Čaňa (13.30 hod.)
ŠK Strážske - TJ Mladosť Kalša (13.30 hod.)
MFK Veľké Kapušany - AŠK Maria Huta Gelnica (13.30 hod.)

V. liga mužov skupina Zemplín
Nedeľa 5. november
TJ Družstevník Cejkov - TJ Družstevník Malý Horeš (13.30 hod.)
TJ Olympia Borša - TJ Družstevník Parchovany (13.30 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom - FK Tatran Úpor (13.30 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Sokol Močarany (13.30 hod.)
OFK Lastomír - OŠK Vinné (13.30 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - ŠK Naciná Ves (13.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (13.30 hod.)

Hokej
II. liga mužov skupina Východ
Sobota 4. november
MHK Humenné - HC Rebellion Gelnica (17.30 hod.)

I. liga juniorov
Sobota 4. november
HK Mládež Michalovce - HK Nové Zámky (17.30 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

Nedeľa 5. november
HK Mládež Michalovce - HC Topoľčany (8.00 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

Kaufland Extraliga dorastu
Sobota 4. november
HK Mládež Michalovce - HK Dukla Trenčín (15.00 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)

Nedeľa 5. november
HK Mládež Michalovce - MŠK Púchov (10.30 hod. - hrá sa vo Vranove nad Topľou)



Uverejnené: 02.11.2017 22:04:40 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.