files/7us07x2v5y4jjmre.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Peter Bič Project predstavujú videoklip k novému singlu Skúšame sa nájsť

Košické zoskupenie Peter Bič Project, ktorých aprílový song Where did you go sa mesiace držal na popredných priečkach v rebríčkoch našich rádií, predstavujú videoklip k svojej novinke, ktorú naspievali, netradične, v rodnom jazyku. Zároveň svojim fanúšikom sľubujú, že slovenčiny bude viac.

Skúšame sa nájsť je žánrovo výnimočná skladba s nákazlivým refrénom, ktorá iste mnohých poteší, zároveň však určite prekvapí. Fanúšikovia Peter Bič Project ich totiž zaraďovali skôr medzi kapely, ktoré spievajú výlučne po anglicky. Napriek tomu, že to tak doteraz bolo, hudobníci sa rozhodli pre zmenu a budú sa venovať aj slovenskej tvorbe. Chcú byť totiž k Slovákom ešte bližšie.   „Náš nový singel Skúšame sa nájsť je pre nás iný už len v tom, že je po slovensky. Skladbu som zložil ja a Viktória spolu s Vladom Krauszom k nej napísali nádherný emotívny text. Je jednoznačne iná, ako naše ostatné skladby. Je takou našou prvou hudobnou výpravou do neznáma a zároveň prvou ukážkou toho, čo chystáme a ktorým smerom sa chceme uberať. Som veľmi zvedavý na reakcie našich fanúšikov. Musím povedať, že ja sa z nej nesmierne teším, lebo doposiaľ sme na ňu mali iba samé pozitívne ohlasy,“ pochválil sa s nadšením Peter Bič.

Rozjímavá novinka Skúšame sa nájsť je o objavovaní samého seba a hľadaní zmyslu života – lásky. Je akousi  úvahou o vzťahoch, o rozchodoch, o opätovných spojeniach, hľadaní rovnováhy a každodenných starostiach. Pri počúvaní tejto piesne sa každému vybaví niečo iné, podľa toho, aký problém aktuálne rieši. „Naša nová skladba je o nás všetkých. O ľuďoch, medziľudských vzťahoch a problémoch, ktoré medzi sebou riešime. Je o tom, čo nás trápi, čo prežívame a ako neustále niečo hľadáme, napriek tomu, že to často máme rovno pred nosom. Vyjadruje rozpor medzi tým, ako si ľudia k sebe hľadajú cestu a zároveň sa jeden druhému strácajú. Častokrát riešia zbytočné problémy, hádajú sa a ubližujú si. Napriek tomu, že spolu chcú byť nemôžu, a keď spolu nechcú byť, nakoniec spolu, naopak, ostávajú. Povedal by som, že je to taká „všehochuť“ o živote, o vzťahoch a o tom, čo život so sebou prináša,“ doplnil líder kapely. „Videoklip sme nakrúcali v krásnom prostredí v tokajskej vinohradníckej oblasti. Všetci sme sa tam cítili veľmi dobre. Režisérom klipu a producentom je Janko Varchola so svojím tímom z Woont. Musím povedať, že to bola jedna z najprofesionálnejších spoluprác, aké som doteraz zažil. Nakrúcali sme až neuveriteľných 6 dní a celá príprava, spolupráca a profesionálny prístup ma veľmi príjemne prekvapili. Chalanom sa v klipe podarilo vystihnúť presne to, čo sme tou piesňou chceli povedať,“ zhodnotil  skúsený muzikant.

V poradí tretí album s názvom Dream by mal vyjsť už koncom novembra. Kapela na ňom pracovala od minulého roka. Z nových skladieb znie klavír, akustická gitara, či husle. Sú plné emócií a každý z kapely do nich vložil kúsok seba. Okrem novinky Skúšame sa nájsť, na ňom nájdeme aj ďalšiu slovenskú skladbu a mnoho nádherných akustických piesní v angličtine. Rozhodne sa máme na čo tešiť.Uverejnené: 09.11.2017 12:37:59 files/ziutbj34p2awsnxw.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/nwmbaks2nfraja7t.jpg
Facebook
Kontakt
redakcia@novinyzemplina.sk

Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.